اندونزی

0

اندونزی

اندونزی یکی از کشورهایی است که بخشی از آن در  قاره ی استرالیا و بخش دیگرش در آسیا قرار دارد. این کشور ۲۳۸ میلیون جمعیت دارد و بر اساس مدارک موجود جزو چهار کشور پرجمعیت جهان است. مساحت جمهوری اندونزی یک میلیون و ۹۰۴ هزار و ۵۶۹ کیلومتر مربع است. پایتخت کشور اندونزی جاکارتا نام دارد.

اکثر مردم این کشور به زبان اندونزیایی صحبت می کنند. جمهوری اندونزی آب و هوایی بارانی و خشک دارد. بیش از ۸۶ درصد دین مردم این سرزمین مسلمان و بقیه افراد هندو یا مسیحی هستند. از شهر های مهم این کشور می توان به جاکارتا، باندونگ، مدان، سورابایا و پالم بانگ اشاره کرد. جمهوری اندونزی با کشورهایی چون مالزی، استرالیا، سنگاپور، فیلیپین، تیمور شرقی و گینه نو همسایه است.

اندونزی کشوری بالغ بر۱۳۰۰۰ جزیره است و جاذبه های گردشگری و دینی زیادی دارد. همچنین شهر همیشه شلوغ جاکارتا و آتشفشان های جزیره ی بالی بخشی از این جذابیت ها است. رستوران هایی در کشور اندونزی است که  انواع غذاهای خوشمزه به قیمت مناسب و ارزان برای گردشگرها سرو می کنند و این یکی از عواملی است که باعث شده است سالانه افراد بسیاری به این کشور سفر کنند. شهر جاکارتا پایتخت کشور اندونزی جذابیت های گردشگری و دینی زیادی دارد.

مسجادی با معماری فوق العاده، کلیسای پرتغالی ها، موزهای محسور کننده، مراکز خرید، مردم خون گرم و مهربان، قصر احمد سوکارنو (اولین رئیس جمهور اندونزی)، محله ی معروف چینی ها یا همان Glodak، تعداد بسیاری موزه، باغ وحش بسیار لوکس Ragunan و معابد مختلف از جمله این جاذبه ها هستند.

در کشور اندونزی شهری بنام سمینیاک وجود دارد که دارای چند مورد از بهترین و زیباترین سواحل است و می توان به چشم انداز زیبای غروب آفتاب در بالی اشاره کرد. شهر سمینیاک پر بازارهای خرید، کافه های لوکس و رستوران شیک است و شما می توانید با سفر به این منطقه از دیدنی های آن لذت ببرید و هر آنچه که دوست دارید برای خود و دوستانتان سوغاتی بخرید.

پاسخ دهید